Kargo, İade ve Garanti

İade Şartları 
www.yakutpazar.com üzerinden satın almış olduğunuz bir ürünü, açılmamış olması kaydıyla (özel renklendirilmiş yada siparişe dilmiş ürünler hariç) iade edebilir ve ödediğiniz tutarı tekrar talep edebilirsiniz. İade konusunda aşağıda belirtilen yolu takip edebilirsiniz 
 1. Kargoyu kontrol ederek teslim alınız. Kargoyu kargo görevlisinin yanında açın ve sağlamlığını kontrol ediniz. Ürünün deforme olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulmayan durumlardan firmamız sorumlu değildir. 
 
 2. Ürünün ambalajını açmayın veya zarar vermeyiniz. Ürünlerimizi ambalajı açmamak ve zarar vermemek şartıyla 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Ambalajı deforme olmuş ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. 
 
 3. Kargo İade ve değişim işlemleri için kargo adresimiz şu şekildedir: 
  
 Güneykent Mah.102245 Nolu Sokak No:17/A Şahinbey/GAZİANTEP
 
 İade durumunda kargo ücreti alıcıya aittir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isterseniz, lütfen 0552 310 53 40 nolu telefona whatsap , bip uygulamalarından mesaj atarak veya [email protected] adresine e-mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Teslimat Şartları 
www.yakutpazar.com'a vermiş olduğunuz siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. 
Banka Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan hemen sonra başlar.  
Cumartesi günü saat 12:00'dan sonraki ve Pazar günü vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü işleme alınır. Bütün bu süreçten haberdar edilirsiniz ve kargo takip numaranız size bildirilir.  
www.yakutpazar.com , stok durumunu, olağan dışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek, sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder. Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve ödemeniz iade edilir. 
Havale ile ödeme seçeneğini kullandığınızda, havale işleminizi, hafta içi, siparişi vermenizden sonraki 24 saat içerisinde, cuma günü ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz için de, Pazartesi günü gerçekleştirmezseniz, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir. 
www.yakutpazar.com yapacağınız alış verişlerinizde kapıdan nakit ödeme kabul edilmemektedir.
Yükleniyor...